PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Czas na zrzucenie kilku kilogramów!/VI Maraton Fitness

Czas na zrzucenie kilku kilogramów!/VI Maraton Fitness
 

Możecie nam nie wierzyć, ale wiosna powolutku zmierzą w kierunku naszego miasta! Z dnia na dzień będzie robiło się coraz cieplej, a my będziemy mieli ochotę na pokazanie coraz więcej ciała. Wszystkich tych, którym po zimie przybyło kilka cm tu i tam, zapraszamy na VI Maraton Fitness organizowany przez Fitness Planet w Turku.

Już 23 marca, tj. w sobotę, zapraszamy wszystkich na VI Maraton Fitness, który odbędzie się w Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18 w Turku. Kolejna odsłona maratonu to zupełnie nowe atrakcje. I tak o godz. 10:00 będzie można zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa, a od godz. 11:00 o kondycję swoich ud i pośladków. Następnie organizatorzy zapraszają na zajęcia ze Stepu (12:00), Aeroboksu (13:00).

reklama

Z kolei o godzinie 14:00 nadejdzie czas na Men's Hour, czyli zajęcia typowo dla facetów. Maraton wysiłku fizycznego zakończy się o 14:45 wspólnym rozciąganiem.

Udział we wszystkich zajęciach maratonu jest bezpłatny. Za darmo będzie można skorzystać także z siłowni. Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o zapisywanie się pod numerem tel. 531-994-299. Liczba miejsc ograniczona.

Podobne artykuły

Wyjątkowa lekcja bezpieczeństwa dla...

Wyjątkowa lekcja bezpieczeństwa dla przedszkolaków w...

24 lip.
Pierwszy etap niezwykłych międzynarodowych...

Pierwszy etap niezwykłych międzynarodowych wakacji...

10 lip.
Nowy sklep Prima Zdrowie w Turku

Nowy sklep Prima Zdrowie w Turku

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama