czwartek 23 stycznia 2020

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Aerobik na najwyższym poziomie

Aerobik na najwyższym poziomie
 

Dziewczyny z licealnej sekcji aerobiku, prowadzonej przez Alinę Żydziak wywalczyły trzecie miejsce w Mistrzostwach Konina i Rejonu Konińskiego w Aerobiku Grupowym. Powiat turecki reprezentowały również dziewczyny z ZSR w Kaczkach Średnich.

8 marca w konińskiej hali Rondo, odbyły się Mistrzostwach Konina i Rejonu Konińskiego w Aerobiku Grupowym. O tytuł najlepszego zespołu walczyło ok. 250 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miasta Konina oraz powiatów konińskiego, tureckiego, kolskiego i słupeckiego. W skład grup wchodziły nie tylko dziewczyny, ale także chłopacy z niezwykłym poczuciem rytmu.

reklama

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobyło III Liceum w Koninie, II miejsce - I Liceum w Koninie, III miejsce - ZSO w Turku, IV miejsce - ZE im. M. Kopernika w Koninie, V miejsce - II Liceum w Koninie, a VI miejsce - ZSR w Kaczkach Średnich prowadzone przez panią Annę Panfil.

Materiały foto i wideo dzięki uprzejmości sCOOLstories

Podobne artykuły

Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic...

Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego...

10-04-2019
Wideo: Żegnamy

Wideo: Żegnamy "rondo Lego". Plastik nie będzie już...

19-10-2018
Turek: Miasto wspiera powiatową inwestycję

Turek: Miasto wspiera powiatową inwestycję

04-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama