poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Tam w święta nie przejedziemy

Tam w święta nie przejedziemy - Źródło: sxc.hu / Cristian Jungwirth
Źródło: sxc.hu / Cristian Jungwirth 

Długi weekend i piękna pogoda skłaniają do spacerów, czy też wskoczenia na siodełko roweru lub deskorolkę. Zwolennicy jazdy autem muszą się za to liczyć z tym, iż 3. maja napotkają na utrudnienia w poruszaniu się turkowskimi ulicami.

O tym, których tras wówczas unikać, informuje Miejski Dom Kultury w Turku. 3. maja w naszym mieście odbędą się XXI Turkowskie Prezentacje Teatrów Ulicznych. Jak sama nazwa wskazuje, artyści pojawią się na szlakach komunikacyjnych, np. w czasie swego przemarszu. Z racji tego w godz. od 15.00 do 16.30 nastąpi okresowe wstrzymanie ruchu na skrzyżowaniu ulic Kączkowskiego i Mickiewicza, Mickiewicza i Żeromskiego, Kaliskiej (od skrzyżowania z ul. Gorzelnianą i Mickiewicza), ul. 3 Maja i Placu Sienkiewicza z Placem Wojska Polskiego.

Ja więc widać, w piątkowe popołudnie najlepszym - dla zdrowia i nerwów - rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z przejażdżek po mieście na rzecz spacerów i wzięcia udziału w plenerowych imprezach.

AW
Źródło: www.mdk.turek.pl 

Podobne artykuły

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.
Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w...

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

1 czerw.
Wideo: Do tańca i do różańca! XVII Dni Malanowa...

Wideo: Do tańca i do różańca! XVII Dni Malanowa 2022...

25 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama