piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

„Czwórka” szuka logo

„Czwórka” szuka logo - Foto: sp4.turek.pl
Foto: sp4.turek.pl 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku ogłosiła konkurs na nowe logo szkoły. Powinno kojarzyć się z nowoczesną edukacją, bo placówka już od kilku lat stawia na innowacyjne metody nauczania, nowatorskie pomoce dydaktyczne i nieustanny rozwój grona nauczycieli.

„Czwórka – nowoczesna edukacja”. Tak brzmi nowe hasło promocyjne Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku. Teraz do hasła potrzebne jest jeszcze logo. Nowoczesne, tak jak szkoła. - U nas naprawdę wszystko jest nowoczesne - od nauczycieli, przez pomoce edukacyjne i programy nauczania, po bazę, jaką dysponujemy. Teraz potrzebujemy jeszcze znaku, który będzie nas identyfikował w ten sposób - mówi dyrektor „Czwórki” Maria Kukulska.

reklama

Logo będzie używane jako oficjalny symbol szkoły do celów identyfikacyjnych, promocyjnych i korespondencyjnych. Umieszczone będzie na szkolnych dokumentach, gadżetach, plakatach oraz folderach informacyjnych i promocyjnych, szkolnej stronie internetowej, budynku szkoły, itp.

Do konkursu może stanąć każdy, nie ma żadnych ograniczeń. Trzeba tylko zapoznać się z regulaminem konkursu umieszczonym na stronie internetowej szkoły pod adresem www.sp4.turek.pl Prace można nadsyłać do końca maja.

Dla zwycięzców konkursu nie przewidziano co prawda nagrody rzeczowej, ale szkoła wierzy, że znajdą się osoby, dla których satysfakcja z umieszczenia logo ich autorstwa w najróżniejszych miejscach będzie wystarczającą zachętą do wzięcia udziału w konkursie.

reklama

Ł. Maciejewski, doradca Burmistrza Turku ds. mediów

Podobne artykuły

II GRA TERENOWA pt.

II GRA TERENOWA pt. "Zdrowa GRYwalizacja"

21-10-2017
Malanów: Stwórz logo Centrum Kultury i...

Malanów: Stwórz logo Centrum Kultury i Biblioteki...

17-11-2016
W powiecie tak dbają o zwierzęta, że nie...

W powiecie tak dbają o zwierzęta, że nie pomogli...

29-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama