sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Mieszkańcy! Siedźcie w domu i czekajcie za deklaracjami śmieciowymi

Mieszkańcy! Siedźcie w domu i czekajcie za deklaracjami śmieciowymi
 

Mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez PGKiM po raz kolejny mogą pozazdrościć zaradności spółdzielni mieszkaniowej. W czasie kiedy lokatorzy Tęczy dawno zapomnieli o tym, że składali tzw. deklaracje śmieciowe, mieszkańcy wspólnot muszą koczować w domach, aby takowe otrzymać.

W ogłoszeniu PGKiM skierowanym do mieszkańców wspólnot mieszkaniowych czytamy, że „w dniach od 13.05.2013 r. do dnia 24.05.2013 r. będą roznoszone przez pracowników Spółki Deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w celu ich wypełnienia”.

reklama

Aż dziw bierze, że mieszkańcy S.M. Tęcza mogli to zrobić do połowy kwietnia. Nawet pewna część właścicieli prywatnych posesji poradziła sobie z tym zadaniem, choć musieli trochę postać w kolejkach. Dziwne też jest to, że właściciele i najemcy lokali proszeni są o obecność we wskazanym terminie w mieszkaniach. Czyżby mieli wypełniać te oświadczenia od ręki?

Tak więc drodzy mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez PGKiM, rzetelnie ustalcie grafiki domowych wart, bo nie znacie dnia ani godziny.

MD

Podobne artykuły

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w...

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w Muchlinie

30 lip.
Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

24 lip.
Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do...

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do przetargu...

3 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama