czwartek 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Nowe oblicze Balladyny

Nowe oblicze Balladyny
 

Już 28 czerwca wszyscy fani sztuki i natury będą mogli wziąć udział w premierze Balladyny, która będzie miała miejsce przy leśniczówce w Linne (gm. Dobra) o godz. 22.00. Spektakl odbywa się pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Będzie to okazja do zobaczenia zupełnie nowej interpretacji jednego z czołowych utworów doby romantyzmu. Warto dodać, że casting do przedstawienia rozpoczął się już 23 marca, zaś próby ruszyły od połowy kwietnia, jest to więc  projekt przemyślany i realizowany tak, by wypełnić pustą do tej pory niszę naszego życia kulturalnego.

reklama

Wstęp na przedstawienie jest wolny, zainteresowanych uprasza się jedynie o wzięcie ze sobą koców lub karimat do siedzenia, ponieważ impreza odbędzie się na świeżym powietrzu. Organizatorami są: Nadleśnictwo Turek oraz Turecka Unia Rozwoju T.U.R..

M.A.

Foto: LGD TUR

Nowe oblicze Balladyny

Podobne artykuły

Szalone zabawy z Kicią Kocią przy Miejskiej...

Szalone zabawy z Kicią Kocią przy Miejskiej...

17-09-2020
Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

04-09-2020
Spektakl z historią w tle przed Biblioteką...

Spektakl z historią w tle przed Biblioteką Publiczną...

27-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama