wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wręczenie powierzeń stanowisk

Wręczenie powierzeń stanowisk
 

Starosta Turecki Zbigniew Bartosik i Wicestarosta Władysław Karski przekazali, 26 czerwca br., Markowi Górskiemu obowiązki Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego i Władysławowi Szuszfalakowi obowiązki Dyrektora w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku.

Zarząd Powiatu Tureckiego rozpoczął procedurę konkursową zmierzającą do wyboru kandydata na stanowisko Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w dniu 5 marca 2013 r. W wyniku przeprowadzonego postępowania kandydatem został Marek Górski, któremu powierzono stanowisko na 5 lat szkolnych do dnia 31 sierpnia 2018 r.

reklama

Natomiast z dniem 30 czerwca 2013 r. upływa okres powierzenia pełnienia obowiązków Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku Władysławowi Szuszfalakowi. Zarząd Powiatu Tureckiego przeprowadził procedurę konkursową na stanowisko dyrektora Poradni w wyniku, której nie wyłoniono kandydata. Zgodnie z ustawą o systemie oświaty, w takim przypadku organ prowadzący, po zasięgnięciu opinii rady placówki i rady pedagogicznej powierza to stanowisko ustalonemu przez siebie kandydatowi.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii rady pedagogicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Zarząd Powiatu powierzył Władysławowi Szuszfalakowi stanowisko dyrektora do dnia 31 sierpnia 2015 r.

materiał prasowy

Wręczenie powierzeń stanowisk

Podobne artykuły

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

14 wrz.
Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z...

Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z Powiatu...

15-05-2020
Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana...

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana Pawła...

13-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama