sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Trojan i Kałużny w Radzie Nadzorczej PRI

Trojan i Kałużny w Radzie Nadzorczej PRI
 

Ostatnimi czasy głośno było o zmianach, jakie burmistrz prowadzi w Radzie Nadzorczej PGKiMu. Ze stanowisk odwołano przewodniczącego Krzysztofa Sobczaka oraz jego zastępcę - Krzysztofa Owczarka. Ich miejsce zajęli Krzysztof Olszak oraz Janusz Kowalczyk, którzy wcześniej zasiadali w Radzie Nadzorczej PRI. Z kolei wakaty po nich przypadły w udziale Dariuszowi Kałużnemu (PiS) oraz Waldemarowi Trojanowi (TS).

Personalne roszady w radach nadzorczych spółek miejskich rozpoczęły się od odwołania Krzysztofa Sobczaka, byłego prezesa KWB "Adamów" i MKS "Tur" Turek oraz Krzysztofa Owczarka, dyrektora GOK we Władysławowie z Rady Nadzorczej PGKiM. Na ich miejsce weszli Krzysztof Olszak oraz Janusz Kowalczyk, wcześniej zasiadający w Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.

reklama

Po niemal dwóch miesiącach wolne miejsce w RN PRI zajęli Dariusz Kałużny, członek zarządu powiatowego PiS oraz Waldemar Trojan, kierownik wydziału Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Urzędzie Miejskim w Turku.

M.A.

Podobne artykuły

PGKiM też buduje na Kaczmarskiego

PGKiM też buduje na Kaczmarskiego

10-05-2018
Cmentarz z nowym ogrodzeniem

Cmentarz z nowym ogrodzeniem

31-10-2017
Nowa droga na Wyszyńskiego 3

Nowa droga na Wyszyńskiego 3

26-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama