czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wideo: Mundurowi kopali futbolówkę

Wideo: Mundurowi kopali futbolówkę
 

Nasi Czytelnicy na pewno pamiętają interesujące wydarzenie, jakim był Turniej Służb Mundurowych „Ratownictwa Medycznego Wawrzyniak” w Kawęczynie. Głównym elementem imprezy był turniej piłki nożnej, który wygrała drużyna Dream Team, a najlepszym strzelcem okazał się być Daniel Wawrzyniak. Obraz tamtych wydarzeń można sobie przypomnieć zerkając na filmową relację, która jest dziełem grupy sCOOLstories.

Oprócz sportu dużą wagę przyłożono do propagowania edukacji medycznej: podczas imprezy można było nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć sprzęt medyczny, symulator uderzeniowy. Dużą atrakcją była awionetka ratunkowa, z której zrzucano cukierki dla najmłodszych. Piknik z pewnością można było zaliczyć do wyjątkowo udanych imprez.

reklama

M.A.
Wideo: sCOOLstories

Podobne artykuły

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu...

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu "Pięknieje...

31 lip.
Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

16 lip.
Strażnica OSP Kawęczyn od dziś w stylu

Strażnica OSP Kawęczyn od dziś w stylu "street art"....

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama