czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Warsztaty DJsko-producenckie ruszają!

Warsztaty DJsko-producenckie ruszają!
 

Sierpniowy Scate Contest & Beatbox Battle to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w Turku, której organizacją między prywatnymi obowiązkami zajmuje się Jacek Sulkowski. SCABB łączy w sobie wiele - warsztaty, koncerty, wycieczki, happeningi, a także plenerowe wydarzenia, gdzie wszystko okraszone jest rodzinną atmosferą, bo jak powtarza sam Pan Jacek - liczy się jakość, a nie ilość.

Już od poniedziałku po raz drugi zawitają do Turku wicemistrzowie świata IDA 2011 - didżeje Czarny & Tas, którzy poprowadzą warsztaty djsko-producenckie i wprowadzą uczestników w arkana miksowania muzyki, co wbrew pozorom nie jest łatwą sztuką. Potrzeba do niej umiejętności kontroli nad dźwiękiem za pomocą sprzętu, wyczucia rytmu i wielu innych czynników, których będzie można się nauczyć przychodząc  na zajęcia.

reklama

Zapisać się na nie będzie można w dniu 12 sierpnia w godzinach 11 – 12 w sali OSP, a także podczas trwania warsztatów.

Warsztaty to wstęp do Beat Battle, pierwszej w mieście bitwy djskiej firmowanej przez samego DJ’a Tasa, która będzie mieć miejsce 17 sierpnia.

Ponadto odbywać się będą warsztaty beatboxowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę na temat wydawania rozmaitych dźwięków za pomocą – tylko i wyłącznie! – aparatu mowy. Pieczę nad uczniami przejmie Jakub „Żurek” Sulkowski, a efekty ujrzymy 16 sierpnia, podczas  Beatbox Battle.

Livia Polipowska

Podobne artykuły

ALSA: Wieczór pełen magii

ALSA: Wieczór pełen magii

13-08-2018
Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

11-08-2018
ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

10-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama