sobota 18 stycznia 2020

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

Wyniki konkursu z Cyrkiem Zalewski

Wyniki konkursu z Cyrkiem Zalewski
 

Jak informowaliśmy już kilka dni temu, dzisiaj, tj. 27 sierpnia w naszym mieście swoje show zaprezentuje nam najpopularniejszy cyrk w naszym kraju: Cyrk Zalewski. Pokaz rozpocznie się o godz. 17.00 na terenie OSiRu.

W programie znajdują się akrobacje napowietrzne, pokazy egzotycznych zwierząt: lwów morskich, słoni afrykańskich, wielbłądów oraz wyjątkowo pięknych koni. Będzie można także zobaczyć grupę motocyklistów z Brazylii, popisy Clowna Righetti i wiele innych atrakcji.

reklama

W związku z przyjazdem Cyrku Zalewski do Turku ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były 2 zaproszenia dla osoby dorosłej z dzieckiem do lat dziesięciu. Pytanie konkursowe brzmiało: jaki gatunek słoni występuje na ziemi obok słoni afrykańskich? Odpowiedzią na pytanie jest słoń indyjski.

Gratulujemy wygranej Pani Agnieszce, Panu Piotrowi, którzy otrzymali zaproszenia na dzisiejszy występ.

M.A. 

Podobne artykuły

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na...

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na dyrektora...

16 st.
Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w...

Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w Kaczkach...

16 st.
Dwa zgłoszenia w konkursie na dyrektora ZSR CKP.

Dwa zgłoszenia w konkursie na dyrektora ZSR CKP.

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama