sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wyniki konkursu z Cyrkiem Zalewski

Wyniki konkursu z Cyrkiem Zalewski
 

Jak informowaliśmy już kilka dni temu, dzisiaj, tj. 27 sierpnia w naszym mieście swoje show zaprezentuje nam najpopularniejszy cyrk w naszym kraju: Cyrk Zalewski. Pokaz rozpocznie się o godz. 17.00 na terenie OSiRu.

W programie znajdują się akrobacje napowietrzne, pokazy egzotycznych zwierząt: lwów morskich, słoni afrykańskich, wielbłądów oraz wyjątkowo pięknych koni. Będzie można także zobaczyć grupę motocyklistów z Brazylii, popisy Clowna Righetti i wiele innych atrakcji.

reklama

W związku z przyjazdem Cyrku Zalewski do Turku ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były 2 zaproszenia dla osoby dorosłej z dzieckiem do lat dziesięciu. Pytanie konkursowe brzmiało: jaki gatunek słoni występuje na ziemi obok słoni afrykańskich? Odpowiedzią na pytanie jest słoń indyjski.

Gratulujemy wygranej Pani Agnieszce, Panu Piotrowi, którzy otrzymali zaproszenia na dzisiejszy występ.

M.A. 

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama