poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Bednarek rozbuja MetaXę

Bednarek rozbuja MetaXę
 

Choć listopad to czas jesiennej słoty i pluchy, w Turku przynajmniej na jeden dzień zapanuje iście jamajski klimat. Wszystko za sprawą koncertu jednego z najpopularniejszych młodych, polskich artystów – Kamila Bednarka.

Bednarek wystąpi w Clubie MetaXa w niedzielę 10 listopada. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety na to muzyczne wydarzenie można nabyć w cenie 30 zł (w dniu koncertu 35 zł). W dniu występu Bednarka w Clubie MetaXa nie obowiązuje selekcja.

reklama

Kamil Bednarek pojawiając się w Turku bez wątpienia zaprezentuje to, z czego znany jest na rodzimym rynku muzycznym czyli solidną dawkę reggae, okraszoną ciepłym wokalem. Muzyk zasłynął za sprawa występów w trzeciej edycji programu Mam talent! i swej współpracy z zespołem Star Guard Muffin. Miernikiem popularności twórczości Kamila Bednarka jest m.in. fakt, iż zamieszczone w internecie filmy z jego wykonaniami biją rekordy oglądalności.

reklama

Obecnie – po zawieszeniu przez grupę Star Guard Muffin działalności – muzyk lideruje zespołowi Bednarek. Wokalistę wspierają Piotr Bielawski – gitara, Piotr Stanclik - gitara basowa, Maciej Pilarz – perkusja, Radosław Szyszkowski – instrumenty klawiszowe.

AW

Bednarek rozbuja MetaXę

Podobne artykuły

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.
Dni Turku i Gminy Turek 2021 już w sierpniu....

Dni Turku i Gminy Turek 2021 już w sierpniu. Będzie...

22 lip.
Club Metaxa: Donatan i Cleo pokażą swoją...

Club Metaxa: Donatan i Cleo pokażą swoją "Słowiańską...

07-01-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama