piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Słodycze, promile i brak prawka czyli kuriozalna kolizja na Chopina

Słodycze, promile i brak prawka czyli kuriozalna kolizja na Chopina - foto: MD
foto: MD 

W dniu 22 listopada do zdarzenia drogowego z udziałem kierowców trzech pojazdów doszło na ul. Chopina w Turku. Przybyli na miejsce kolizji policjanci szybko przekonali się, że sporo na sumieniu ma aż kilku jej uczestników.

Zdarzenie nastąpiło około godz. 19:00. Wtedy to kierujący motocyklem marki Honda doprowadził do kolizji z samochodem osobowym marki Opel. W wyniku zamieszania Corsa uderzyła jeszcze w Astrę, którą jechała mieszkanka Turku. Tuż potem okazało się, że w ten sposób przecięły się drogi kilku osób, które co nieco przeskrobały.

reklama

Prowadzący motocykl 31-letni mieszkaniec Koła był pijany. Miał on w swym organizmie ponad 2,1 promila alkoholu. Z kolei pasażer Hondy okazał się sprawcą kradzieży, do której doszło mniej więcej 20 minut wcześniej w sklepie przy ul. 650-lecia. Mężczyzna zwędził stamtąd 4 paczki słodyczy, warte ok. 120 zł. Przyłapany posiadał przy sobie ukradzione mienie, więc zostało ono odzyskane i wróciło do punktu handlowego, a złodziej został ukarany mandatem. Bez winy nie był także kierowca Opla Corsa. Turkowianin prowadził auto bez uprawnień.

Motocyklista z Koła trafił do aresztu. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Słodycze, promile i brak prawka czyli kuriozalna kolizja na Chopina

Podobne artykuły

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista...

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista miał...

26-10-2020
Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów....

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów. Odpowie...

10-09-2020
Wypadek na zaporze: Jechał na jednym kole z...

Wypadek na zaporze: Jechał na jednym kole z...

07-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama