niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Spity straszył... 4 literami

Spity straszył... 4 literami - foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian
foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian 

Podczas gdy dzisiejszy dzień 4 czerwca jest w Turku m.in. czasem obchodów 25-lecia pierwszych wolnych wyborów oraz momentem trwania IV Międzynarodowego Kongresu probiotycznego, to dzień wcześniej to, że w Turku można prócz doniosłych wydarzeń zaobserwować częściej zachowania najniższych lotów udowodnił pewien mieszkaniec naszego miasta. Pijany delikwent legł przy ul. Chopina nie mając nawet siły, by dobrze pozakrywać swoją goliznę.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, w dniu 3 czerwca mundurowych o konieczności pojawienia się przy ul. Chopina powiadomił około godz. 21:20 dyspozytor Pogotowia Ratunkowego. Przy tejże ulicy wieczorną porą leżał mężczyzna. Osobnika na ziemię powalił alkohol, i to powalił do tego stopnia, iż „wypoczywający” prezentował przechodniom odsłonięty fragment tej części ciała, gdzie plecy tracą swój szlachetny kształt. Gdy upitym zajęli się policjanci okazało się, że jest on tak osłabiony, że nawet nie jest w stanie poddać się badaniu, które określiłoby ile promili alkoholu znajduje się w jego organizmie.

reklama

27-latek z Turku trafił do szpitala. Mężczyzna odpowie teraz za swój nieobyczajny czyn, wywołujący zgorszenie w miejscu publicznym.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Niedzielny pożar garażu na Chopina. Spłonął...

Niedzielny pożar garażu na Chopina. Spłonął samochód...

12 kw.
Zderzenie motocykla z toyotą przy cmentarzu....

Zderzenie motocykla z toyotą przy cmentarzu....

05-07-2020
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama