wtorek 25 luty 2020

Almy, Cezarego, Jarosława

reklama

Wyjechała pod TIRa

Wyjechała pod TIRa - Foto: ma
Foto: ma 

Właśnie trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia, do którego doszło w Tarnowej (gm. Brudzew). Na trasie Turek – Koło samochód osobowy marki Suzuki Swift zderzył się z ciągnikiem siodłowym Daf z dwiema naczepami. Ruch na drodze jest utrudniony, odbywa się wahadłowo.

Wg nieoficjalnej relacji świadków do zdarzenia doszło, gdy jadąca samochodem osobowym na łódzkiej rejestracji kobieta wykonywała manewr zawracania. Jadący za nią ciągnik siodłowy nie wyhamował i uderzył w tylną i boczną część auta, które znalazło się na poboczu, „ścinając” po drodze znak drogowy.

reklama

Na miejscu pojawiły się Policja, która ustala okoliczności kolizji oraz dwa zastępy straży pożarnej z OSP w Brudzewie i PSP w Turku. Strażacy odłączyli akumulator, zabezpieczyli miejsce i obecnie kierują ruchem na drodze. Wezwano również pogotowie ratunkowe, które udzieliło pierwszej pomocy kobiecie i przetransportowało ją do szpitala.

ma

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama