poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kierowco! Kierujących ruchem policjantów spotkasz już dziś

Kierowco! Kierujących ruchem policjantów spotkasz już dziś - foto: KMP w Bytomiu
foto: KMP w Bytomiu 

Już w najbliższy piątek 24 kwietnia w Turku rywalizować będą funkcjonariusze, reprezentujący kilka Komend z naszego regionu. Mundurowych w akcji zobaczą na pewno lokalni kierowcy, gdyż jednym z zadań w ramach konkursu będzie kierowanie ruchem na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Legionów Polskich, Kolskiej Szosy i Kolskiej. Zmagania w ramach konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2015" odbędą się przy wsparciu i pod patronatem Burmistrza Miasta Turku.

W piątkowych zmaganiach będą brali udział policjanci „drogówki” z Konina, Turku, Koła i Słupcy. O tym, kto okaże się najlepszy stróżem prawa zdecyduje m.in. wynik jazdy pojazdem na placu manewrowym jednego z miejscowych OSK. Na ilości uzyskanych punktów zadecydują ponadto rezultaty osiągnięte na strzelnicy. Częścią konkursu będzie także kierowanie ruchem na wspomnianym już skrzyżowaniu, które potrwa pomiędzy godz. 12:00 a 13:30.

reklama

Kierowcom, którzy boją się, że w piątek jadąc przez Turek mogą mieć problem ze zrozumieniem gestów policjanta, polecamy zapoznać się np. z poniższym wideo.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.
Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

14 czerw.
Policjantem jest się cały czas, nawet na...

Policjantem jest się cały czas, nawet na urlopie!...

9 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama