Bożonarodzeniowy Jarmark w Dobrej! Jedzonko, występy, stragany. Przybywajcie!

piątek 09 grudnia 2022

Anety, Leokadii, Wiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Obława na poszukiwanego listem gończym w gm. Władysławów

Obława na poszukiwanego listem gończym w gm. Władysławów
 

We wtorkowy późny wieczór na terenie gminy Władysławów zaroiło się od służb mundurowych. Powodem była obława. Czy mogły być to poszukiwania jednego ze zbiegów z więzienia w Grudziądzu, jak mówi plotka, która lotem błyskawicy obiegła powiat? 

W tym momencie o całym zdarzeniu powiedzieć można niewiele. Działania trwały głównie w Piorunowie, miejscowości położonej nieopodal przebiegającej przez nasz powiat autostrady A2. To tam zjawiło się wielu policjantów, pojawili się też strażacy, zaopatrzeni w łódź. Ta mogła okazać się przydatna, gdyż właśnie pod Piorunowem znajduje się pokopalniany zbiornik wodny. Póki co Komenda Powiatowa Policji potwierdza jedynie, iż prowadzono działania, związane z osobą poszukiwaną listem gończym. Więcej informacji poznamy zapewne niebawem. 

reklama

Pewne jest jedno - zdecydowanie w gminie Władysławów nie doszło bynajmniej do ujęcia żadnego ze słynnych uciekinierów z zakładu karnego w Grudziądzu. Zakończenie akcji w Piorunowie zbiegło się w czasie z ważnymi wydarzeniami w Poznaniu. W tym mieście, około godz. 20:00 Policja zatrzymała wspomnianych mężczyzn, o czym właśnie informują ogólnopolskie media np. TVN24 czy RMF FM.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5

Podobne artykuły

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

02-10-2017
19-latek chciał zepchnąć radiowóz do rowu....

19-latek chciał zepchnąć radiowóz do rowu. Policja...

18-07-2016
29-latek śmigał Matizem po pijaku

29-latek śmigał Matizem po pijaku

10-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama