Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Gnał jak wariat, po pasach, przy Komendzie. Mogło skończyć się tragicznie

Wideo: Gnał jak wariat, po pasach, przy Komendzie. Mogło skończyć się tragicznie
 

Czytelnik naszego portalu przesłał nam nagranie, które przerazi niejednego widza, ale też mocno zadziała na wyobraźnię przechodniów. Kierowca zarejestrowanego na nagraniu auta, mógł za swój karygodny manewr słono zapłacić.

Dwa położone niedaleko od siebie przejścia dla pieszych, pomiędzy nimi skrzyżowanie dróg i jeden pędzący na złamanie karku pirat drogowy, który nie zdołałby zareagować w momencie niespodziewanego wejścia przechodnia na „pasy”. Na domiar złego wszystko to działo się pobliżu komendy policji.

reklama

Według naszych szacunkowych obliczeń za wyprzedzanie na dwóch przejściach dla pieszych, wyprzedzanie na skrzyżowaniu, naruszenie przez kierującego obowiązku upewnienia się przed wyprzedzaniem, czy ma odpowiednią widoczność oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kierowca mógłby otrzymać mandat w wysokości 1250zł i 36 pkt karnych. Czy Wasze wyliczenia są podobne?

Osoby, mogące pomóc w zidentyfikowaniu „pirata drogowego”, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Turku (Wydział Ruchu Drogowego - tel. 63 289 82 69 lub email rzecznik.turek@po.policja.gov.pl).

go

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Piraci drogowi zatrzymani - 5 praw jazdy w...

Piraci drogowi zatrzymani - 5 praw jazdy w ciągu...

22-10-2019
Turek: Przejeżdżała rowerem przez

Turek: Przejeżdżała rowerem przez "pasy". Potrącił...

17-07-2017
Wjechał Chryslerem w pieszych, gdy przechodzili...

Wjechał Chryslerem w pieszych, gdy przechodzili...

20-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama