sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Kościanki: Pływał i zniknął. Trwa akcja poszukiwawcza

Kościanki: Pływał i zniknął. Trwa akcja poszukiwawcza - foto: archiwalne
foto: archiwalne 

W Kościankach w gminie Dobra, na przylegającej do tejże wsi części zbiornika Jeziorsko prowadzona jest akcja poszukiwawcza. Strażacy próbują odnaleźć młodego mężczyznę. Istnieje uzasadniona obawa, że doszło do utonięcia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, ze wstępnych ustaleń wynika, iż we wtorkowe popołudnie we wspomnianym fragmencie zbiorniku pływały – nie łodzią, ale wpław – cztery osoby. W pewnym momencie okazało się, że tylko trzy wyszły z wody. Wtedy to, kilka minut przed godz. 17:00, o konieczności podjęcia akcji poszukiwawczej poinformowano służby ratowniczo-medyczne.

reklama

Działania w Kościankach trwają. Na miejscu są strażacy KP PSP w Turku, druhowie ochotnicy z terenu gminy Dobra itp. Wezwana została także specjalna grupa ratownictwa wodnego z Konina.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kościanki: Wyłowili zwłoki 17-latka. Utonął we...

Kościanki: Wyłowili zwłoki 17-latka. Utonął we...

08-08-2018
19-latek miał 3 promile.

19-latek miał 3 promile. "PKN-a" przyłapali nasi...

09-02-2017
Topielec w dobrskim stawie

Topielec w dobrskim stawie

07-09-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama