czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Kościanki: Pływał i zniknął. Trwa akcja poszukiwawcza

Kościanki: Pływał i zniknął. Trwa akcja poszukiwawcza - foto: archiwalne
foto: archiwalne 

W Kościankach w gminie Dobra, na przylegającej do tejże wsi części zbiornika Jeziorsko prowadzona jest akcja poszukiwawcza. Strażacy próbują odnaleźć młodego mężczyznę. Istnieje uzasadniona obawa, że doszło do utonięcia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, ze wstępnych ustaleń wynika, iż we wtorkowe popołudnie we wspomnianym fragmencie zbiorniku pływały – nie łodzią, ale wpław – cztery osoby. W pewnym momencie okazało się, że tylko trzy wyszły z wody. Wtedy to, kilka minut przed godz. 17:00, o konieczności podjęcia akcji poszukiwawczej poinformowano służby ratowniczo-medyczne.

reklama

Działania w Kościankach trwają. Na miejscu są strażacy KP PSP w Turku, druhowie ochotnicy z terenu gminy Dobra itp. Wezwana została także specjalna grupa ratownictwa wodnego z Konina.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kościanki: Wyłowili zwłoki 17-latka. Utonął we...

Kościanki: Wyłowili zwłoki 17-latka. Utonął we...

8 sierp.
19-latek miał 3 promile.

19-latek miał 3 promile. "PKN-a" przyłapali nasi...

09-02-2017
Topielec w dobrskim stawie

Topielec w dobrskim stawie

07-09-2015
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama