czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Turek: Kraksa na obwodnicy. Citroen zatrzymał się na barierkach

Turek: Kraksa na obwodnicy. Citroen zatrzymał się na barierkach
 

W dniu 4 grudnia (wtorek) po godz. 12:30, doszło do zdarzenia drogowego na trasie wojewódzkiej DW 470 z udziałem samochodów marki Citroen C3 i Hyundai. Z nieustalonych dotąd przyczyn samochód osobowy jadący w kierunku ronda Dmowskiego zjechał na przeciwległy pas i uderzył w barierki ochronne. Zdarzenie miało miejsce na wysokości skrzyżowania Aleji Jana Pawała II z ul Zdojki Prawe. Siła uderzenia była tak można że część pojazdu została mocno pokiereszowana i urwane zostało przednie koło.

Na miejsce przybyły jednostki straży pożarnej PSP Turek oraz OSP Turek które zabezpieczyły teren zdarzenia a także Zespół Pogotowia Medycznego który podróżującej udzieliło pierwszej pomocy. Na miejscu jest także policja która bada przyczyny zdarzenia. Ruch odbywa się bez utrudnień.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wieczorna kolizja osobówki ze skuterem...

Wideo: Wieczorna kolizja osobówki ze skuterem na...

21 sierp.
Wideo: Kolizja dwóch aut przy cmentarzu na alej...

Wideo: Kolizja dwóch aut przy cmentarzu na alej Jana...

31-10-2017
Turek: Kraksa 4 aut. Obwodnica nieprzejezdna

Turek: Kraksa 4 aut. Obwodnica nieprzejezdna

24-05-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama