piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W Obornikach z Warty wyłowiono ciało mężczyzny

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W Obornikach z Warty wyłowiono ciało mężczyzny - zdjęcie ilustracyjne - fot. Google Street View
zdjęcie ilustracyjne - fot. Google Street View 

Około godziny 12.00 w oddalonych od Poznania o 30 km Obornikach przechodnie zauważyli unoszące się na wodzie ciało młodego mężczyzny. Nieoficjalnie to ciało zaginionego w styczniu w Poznaniu Michała Rosiaka.

Fakt wyłowienia zwłok w dniu dzisiejszym, tj. 3 marca, potwierdziła redakcji Turek.net.pl sierż. Izabela Leśnik z Komend Powiatowej Policji  w Obornikach. Tak faktycznie dzisiaj około godziny 12-tej wyłowiono z rzeki, z Warty, ciało młodego mężczyzny, ale na tą chwile prowadzone są czynności identyfikacyjne. W wyłowieniu zwłok udział brała także Państwowa Straż Pożarna z Obornik - podaje oficer prasowy  sierż. Izabela Leśnik.

reklama

Z informacji jakie podaje poznański oddział Gazety Wybroczej wynika, że z rzeki wyłowiono ciało młodego mężczyzny, a ostateczna identyfikacja ma nastąpić w poniedziałek.

Ponadto na stronie Detektyw Weremczuk & Wspólnicy czyli agencji detektywistycznej, która zajmowała się sprawą zaginięcia Michała Rosiaka pojawił się krótki ale wymowny wpis z załączoną czarno białą fotografią Michała o treści - Niestety nasze tragiczne ustalenia okazały się prawdziwe... Spoczywaj w pokoju. 

źródło: inf. własna

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

24 sierp.
Michał Rosiak nie był odurzony narkotykami....

Michał Rosiak nie był odurzony narkotykami....

02-07-2019
Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał...

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał Rosiak....

04-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama