środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W Obornikach z Warty wyłowiono ciało mężczyzny

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W Obornikach z Warty wyłowiono ciało mężczyzny - zdjęcie ilustracyjne - fot. Google Street View
zdjęcie ilustracyjne - fot. Google Street View 

Około godziny 12.00 w oddalonych od Poznania o 30 km Obornikach przechodnie zauważyli unoszące się na wodzie ciało młodego mężczyzny. Nieoficjalnie to ciało zaginionego w styczniu w Poznaniu Michała Rosiaka.

Fakt wyłowienia zwłok w dniu dzisiejszym, tj. 3 marca, potwierdziła redakcji Turek.net.pl sierż. Izabela Leśnik z Komend Powiatowej Policji  w Obornikach. Tak faktycznie dzisiaj około godziny 12-tej wyłowiono z rzeki, z Warty, ciało młodego mężczyzny, ale na tą chwile prowadzone są czynności identyfikacyjne. W wyłowieniu zwłok udział brała także Państwowa Straż Pożarna z Obornik - podaje oficer prasowy  sierż. Izabela Leśnik.

reklama

Z informacji jakie podaje poznański oddział Gazety Wybroczej wynika, że z rzeki wyłowiono ciało młodego mężczyzny, a ostateczna identyfikacja ma nastąpić w poniedziałek.

Ponadto na stronie Detektyw Weremczuk & Wspólnicy czyli agencji detektywistycznej, która zajmowała się sprawą zaginięcia Michała Rosiaka pojawił się krótki ale wymowny wpis z załączoną czarno białą fotografią Michała o treści - Niestety nasze tragiczne ustalenia okazały się prawdziwe... Spoczywaj w pokoju. 

źródło: inf. własna

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Michał Rosiak nie był odurzony narkotykami....

Michał Rosiak nie był odurzony narkotykami....

02-07-2019
Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał...

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał Rosiak....

04-03-2019
Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

30-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama