wtorek 18 czerwca 2019

Elżbiety, Marka, Pauli

reklama

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał Rosiak. Rodzina potwierdziła tożsamość.

Wyłowiony mężczyzna w Obornikach to Michał Rosiak. Rodzina potwierdziła tożsamość.
 

Niedzielne doniesienia z Obornik (woj. wielkopolskie), gdzie około 12.00 wyłowione ciało to prawdopoodbnie zwłoki Michała Rosiaka zostały potwierdzone. W dniu dzisiejszym w Poznaniu odbyły się czynności identyfikacyjne, prowadzone przez Poznańską Prokuraturę. W identyfikacji zwłok udział wzięli rodzice zaginionego nastolatka. Rodzina potwierdziła tożsamość topielca, to Michał Rosiak.

Oprócz poniedziałkowych oględzin, wykonana zostanie także sekcja zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę zgonu czy też udział osób trzecich w śmierci 19-latka z Turkowic. „Tak, wyłowione ciało to ciało poszukiwanego od stycznia Michała Rosiaka. Podczas wstępnych oględzin nie stwierdzono na ciele 19-latka obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich. Dokładna przyczyna śmierci będzie znana po przeprowadzeniu dodatkowych badań histopatologicznych i toksykologicznych. Efekt tych czynności będzie znany za około 6 tygodni. Przy zwlokach znaleziono także dowód osobisty oraz drobną sumę pieniędzy." – podał w rozmowie z redakcją Turek.net.pl Michał Smętkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

reklama

Przypomnijmy, Michał Rosiak zaginął w noc z 17/18 stycznia 2019 roku w Poznaniu. Przebywał na imprezie w klubie EUPHORIA na narożniku ulicy Wrocławskiej i Starego Rynku. Ostatni raz widziany był około godziny 1.00 w nocy i od tamtej pory nie było z nim kontaktu.

MS

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała...

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W...

3 mrz.
Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

30-10-2016
Topielec w dobrskim stawie

Topielec w dobrskim stawie

07-09-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama