niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Udawał syna, zgarnął pieniądze

Udawał syna, zgarnął pieniądze - Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki
Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki 

Mimo przestróg Policji, wciąż znajdują się osoby dające się nabrać na sztuczki naciągaczy. W miniony wtorek 2000 zł pozbył się pewien turkowianin, przekonany o tym, że pomaga swemu synowi w potrzebie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 27 marca. Wówczas do mieszkańca Turku zadzwonił mężczyzna, podający się za jego syna. Oszust standardowo wręcz poinformował, że miał wypadek. Z racji tego szybko potrzebne były mu pieniądze, by dać je poszkodowanym. Mężczyźni dogadali się co do błyskawicznej pożyczki. Po gotówkę zgłosiła się młoda kobieta, która przyjęła rolę kuriera w tej transakcji.

reklama

Jak zwykle w takich przypadkach bywa, oszukany odkrył przestępstwo, gdy skontaktował się ze swym prawdziwym krewniakiem. Syn zapewnił turkowianina, iż nie brał udziału w żadnym wypadku drogowym. Mężcyzna stracił 2000 zł.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Prokuratura Okręgowa podsumowała 2019 rok

Prokuratura Okręgowa podsumowała 2019 rok

28 lt.
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do...

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10...

10 st.
Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

10-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama