sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Tragedia w Kowalach. Matka i dzieci nie żyją

Tragedia w Kowalach. Matka i dzieci nie żyją - Źródło: KP PSP w Turku / www.straz.turek.pl
Źródło: KP PSP w Turku / www.straz.turek.pl 

Śmierć trzech osób, dwie kolejne trafiły do szpitala – tak wygląda tragiczny bilans wypadku na trasie biegnącej przez gminę Kawęczyn. W sobotni poranek auto, którym poruszała się rodzina z Bydgoszczy, uderzyło w  drzewo.

Jak podaje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, do dramatycznego zdarzenia w Kowalach Pańskich w dniu 30 czerwca doszło około godz. 7:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód marki Volkswagen Passat, którym poruszała się pięcioosobowa rodzina, w pewnym momencie – na prostym odcinku drogi – zjechał na pobocze. Siła późniejszego koziołkowania i uderzenia w drzewo nie dała części pasażerów szans na przeżycie.

reklama

Na miejscu zdarzenia pojawiły się 4 samochody PSP Turek oraz 2 jednostki OSP, Policja i ratownicy medyczni. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć wszystkie osoby ze zdewastowanego passata. Przybyły do Kowali Pańskich lekarz stwierdził zgon kobiety kierującej pojazdem, a także dwójki małych dzieci w wieku 7 lat i 1 roku. Ranna 6-letnia dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do placówki medycznej w Łodzi. Do szpitala w Kaliszu trafił ojciec dzieci.

AW
Źródło: KWP w Poznaniu / KP PSP w Turku
Fot. KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Zatrzymała Punto na pniu drzewa w Dobrej

Wideo: Zatrzymała Punto na pniu drzewa w Dobrej

31-08-2018
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Prędkość - zero tolerancji" już w...

06-07-2018
Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

09-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama