niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Świąteczne czytanie przy choince

Świąteczne czytanie przy choince
 

Czar wigilijnej nocy, Niezwykła gwiazdka Smerfów, to niektóre z opowiadań, które usłyszeli w miniony poniedziałek (16.12.2013r.) dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią Panią Grażyną Pasik.

Na zaproszenie bibliotekarek Sylwii Kwaśnej i Zofii Cichomskiej, do koźmińskiej książnicy przybyli goście: Dyrektor Szkoły Pani Krystyna Sznycer, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Koźminie Pani Janina Pisarska, Sołtys miejscowości Koźmin Pan Henryk Mituta, którzy wcielili się w role czytających najpiękniejsze opowiadania świąteczne.

reklama

Czytanie przy choince połączone było z zabawą w zdobienie bombek choinkowych według własnych pomysłów, co wywołało uśmiech na twarzach nie tylko przedszkolaków. Biblioteka zamieniła się w mini fabrykę bombek, z której wychodziły niezwykłe ozdoby, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy (i brokatu).
Pomysł na spędzenie tych magicznych chwil tuż przed świętami bardzo spodobał się naszym milusińskim, dlatego też w następnym roku z pewnością je powtórzymy…

materiał prasowy

Podobne artykuły

Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew....

Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew. Kolnica...

30-09-2020
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24-07-2020
Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

17-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama