piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Świąteczne czytanie przy choince

Świąteczne czytanie przy choince
 

Czar wigilijnej nocy, Niezwykła gwiazdka Smerfów, to niektóre z opowiadań, które usłyszeli w miniony poniedziałek (16.12.2013r.) dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią Panią Grażyną Pasik.

Na zaproszenie bibliotekarek Sylwii Kwaśnej i Zofii Cichomskiej, do koźmińskiej książnicy przybyli goście: Dyrektor Szkoły Pani Krystyna Sznycer, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Koźminie Pani Janina Pisarska, Sołtys miejscowości Koźmin Pan Henryk Mituta, którzy wcielili się w role czytających najpiękniejsze opowiadania świąteczne.

reklama

Czytanie przy choince połączone było z zabawą w zdobienie bombek choinkowych według własnych pomysłów, co wywołało uśmiech na twarzach nie tylko przedszkolaków. Biblioteka zamieniła się w mini fabrykę bombek, z której wychodziły niezwykłe ozdoby, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy (i brokatu).
Pomysł na spędzenie tych magicznych chwil tuż przed świętami bardzo spodobał się naszym milusińskim, dlatego też w następnym roku z pewnością je powtórzymy…

materiał prasowy

2
3
4
5

Podobne artykuły

Brudzew. Wszystkie drogi prowadzą do Kolnicy....

Brudzew. Wszystkie drogi prowadzą do Kolnicy. Ponad...

12 czerw.
Będą nowe wozy dla strażaków z OSP Tuliszków i...

Będą nowe wozy dla strażaków z OSP Tuliszków i...

20 st.
Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew....

Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew. Kolnica...

30-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama