niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Pomóc Ukrainie

Pomóc Ukrainie
 

Polacy są z Wami ! To hasło akcji na FB, do której dołączyli również politycy PO. Wczoraj na konińskiej konferencji prasowej Ireneusz Niewiarowski oraz Tomasz Nowak zaapelowali do mieszkańców naszego regionu o pomoc dla Ukrainy. To ogólnopolska akcja partii.

Potrzebne są środki opatrunkowe, leki, strzykawki, koce zwykłe i termiczne. Można je dostarczać do biur PO w Koninie. Politycy apelują również o wpłatę euro dla Euro Majdanu.

reklama

- Pieniądze są najważniejsze. Można je wpłacać na rachunek 22 1020 1026 0000 1802 0232 6882. Tytuł wpłaty - ,,Darowizna-cel charytatywny" - informuje senator Niewiarowski.

Poseł Tomasz Nowak dodał, że zwrócą się do różnych środowisk konińskich o wpłatę pieniędzy dla Ukrainy.

Poproszę również poszczególne koła PO o zbiórkę sąsiedzką. Niech każdy przekaże co może – dodał poseł.

reklama

Jak informuje senator Niewiarowski Majdan będzie trwać do wyborów, czyli do 25 maja. 

Trzeba im pomóc przetrwać ten czas. Robimy to z ludzkiej potrzeby pomocy naszemu sąsiadowi.  Z Ukrainą mamy szereg kontaktów na różnych płaszczyznach, społecznych, kulturalnych, gospodarczych.   Współpracujemy na poziomie organizacji pozarządowych. 80 gmin w Wielkopolsce ma  partnerskie miasta na Ukrainie. Dziś trzeba te kontakty wzmocnić, pomóc Ukrainie w przeprowadzeniu reformy samorządowej. Najważniejsze, że jest wola tych zmian – powiedział I. Niewiarowski. 

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja posła Nowaka pod znakiem...

Wideo: Konferencja posła Nowaka pod znakiem...

20 lt.
Wideo: Konferencja prasowa posła Tomasza Nowaka

Wideo: Konferencja prasowa posła Tomasza Nowaka

17 st.
Wideo: Konferencja przedstawicieli KO w...

Wideo: Konferencja przedstawicieli KO w przededniu...

07-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama