poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Solidaryzują się z ukraińskimi rówieśnikami

Władysławów: Solidaryzują się z ukraińskimi rówieśnikami
 

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie władysławowskiej podstawówki włączyli się w akcję MEN "Szkoła w ruchu". Pokazała ona, że zajęcia aerobiku mogą mieć rozmaite oblicze i niekoniecznie muszą być wydarzeniem, skupiającym się jedynie na aspekcie sportowym.

Jak informuje dyrektor SP we Władysławowie – Daniel Kusz, w ramach akcji w szkole wprowadzono muzyczne czwartki, w trakcie których dzieci mogą na chwilę oderwać się od nauki i potańczyć sobie na przerwie, zażywając nieco ruchu. Akcja niesie z sobą rozrywkę nie tylko dla najmłodszych, gdyż w ramach współpracy z panią Magdaleną Szkudlarek uczniowie, ale i rodzice oraz nauczyciele mogą raz w tygodniu w ramach przerw wykonywać proste ćwiczenia.

reklama

Zajęcia aerobiku potrafią mieć jednak rozmaite oblicza. Ostatnio w ramach przerw "Szkoły w Ruchu" pani Magdalena Szkudlarek zaproponowała ćwiczenia z piłkami, które odzwierciedlały kolory flagi Ukrainy. – Areobik ten nazwaliśmy Solidarni z Ukrainą, co miało pozwolić na pokojowe wyrażenie swojego poparcia dla dzieci z Ukrainy, które mogą obawiać się działań wojennych – informuje dyrektor Kusz.

Opracował: AW
Źródło: SP we Władysławowie

2
3
4
5

Podobne artykuły

Wybory 2018: Kampania Kusza wystartowała w...

Wybory 2018: Kampania Kusza wystartowała w Wyszynie

04-10-2018
Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

28-09-2018
Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

26-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama