wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Pobiegnij w Wyszynie - sprawdź swoją kondycję!

Pobiegnij w Wyszynie - sprawdź swoją kondycję! - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.hu 

Lubisz biegać? Dbasz o zdrowie i kondycję? Weź udział w I Biegu Wyszyńska Dziesiątka i twórz historię imprezy, która być może stanie się cykliczna. Nieważne, czy zwyciężysz! Każdy, kto dobiegnie do mety wygra – z własnymi słabościami.

Biegi odbędą się 31 maja w Wyszynie. Od godz. 15.00 trwać będą zapisy w Biurze Zawodów. Sportowe zmagania rozpoczną się od godz. 18.00, kiedy to w odstępach 5 minutowych wystartują: bieg główny 10 km, bieg towarzyszący 3 km i rajd nordic walking 3 km. Całość zakończy się o godz. 19.30 rozdaniem nagród i poczęstunkiem.

reklama

Bieg zaliczany jest do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Uczestnicy zobowiązani wpłacić tzw. wpisowe w wysokości 20 zł. Każdy otrzyma okolicznościowy medal, posiłek, by zregenerować siły i paczkę ze zdrową żywnością od sponsora. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Turek.net.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w biegach – zawsze warto sprawdzić swoje możliwości, łącząc dbanie o zdrowie z dobrą zabawą!

ma

Pobiegnij w Wyszynie - sprawdź swoją kondycję!

Podobne artykuły

Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23 wrz.
100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie

100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie

7 maj.
Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP

Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP

5 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama