sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

KW KORWIN podsumował kampanię. Bukowiecki mówi "nie" islamskim uchodźcom

KW KORWIN podsumował kampanię. Bukowiecki mówi
 

W czwartek 22 października w Hotelu " Pałacyk" odbyła się konferencja KW KORWiN. Z lokalnymi dziennikarzami spotkali się Aneta Marciniak, Przemysław Piasta, Przemysław Dudek i Piotr Bukowiecki.

Konferencję rozpoczęła Pani Aneta Marciniak, która wskazała na potrzebę obniżenia podatków. Mniejsze podatki to szansa dla rozwoju małych przedsiębiorstw i pozostania młodych Polaków w naszym regionie.

reklama

Następnie głos zabrał Pan Przemysław Pasta, który stwierdził, że rozwiązania o których wspomniała Pani Aneta są częścią programu "Dumna Bogata Polska". Program Partii KORWiN został stworzony przez grono ekspertów z różnych dziedzin życia. Zawiera m.in. rozwiązania z dziedziny ustroju państwa, administracji publicznej, gospodarki, energetyki, prawa oraz bezpieczeństwa.

Pan Przemysław Dudek powiedział, że umów należy dotrzymywać, dlatego należy przywrócić wiek emerytalny oraz wypłacić odszkodowania dla obrabowanych przez rząd PO-PSL. Jest to jeden z filarów programu wyborczego partii KORWiN. Ponadto Przemysław Dudek wskazał na zaproponowaną w programie "Dumna Bogata Polska” zasadę „chcącemu nie dzieje się krzywda”  aby ludzie sami byli odpowiedzialni za swoje decyzje i nie musieli się o wszystko prosić urzędników. Partia KORWiN zlikwiduje absurdalne przepisy oraz zredukuje biurokrację, co pozwoli na gwałtowny rozwój gospodarki.

Piotr Bukowiecki powiedział, iż jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami sprowadzania Islamistów do naszego kraju. Nie są to uchodźcy, którzy uciekają przed wojną, tylko imigranci nastawieni jedynie na życie na zasiłku. Stanowią oni ogromne zagrożenie dla naszego Państwa. Piotr Bukowiecki zaproponował w zamian sprowadzenie repatriantów - Polaków między innymi z Ukrainy, gdzie obecnie trwają działania wojenne. Dla nich rząd PO-PSL nie znalazł pieniędzy na powrót.

materiał prasowy
*tytuł pochodzi od redakcji

reklama
2
3

Podobne artykuły

Wideo: Celują w seniorów i nauczycieli. Już za...

Wideo: Celują w seniorów i nauczycieli. Już za rok...

8 list.
Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie...

Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie mają...

19 paźd.
Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i...

Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i wybory...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama