niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Zarząd PAK-u powiększył się. Jest nowy wiceprezes

Zarząd PAK-u powiększył się. Jest nowy wiceprezes
 

Miesiąc temu Zarząd ZE PAK przeszedł gruntowne zmiany, w ramach których m.in. pożegnaliśmy prezes Muszkat. Jak się okazuje, nie był to koniec „przetasowań”, bo oto do Zarządu wszedł nowy wiceprezes.

Rada Nadzorcza ZE PAK S.A. powołała w skład Zarządu spółki Zygmunta Artwika. Artwig studiował na Wydziale Elektrycznym Politechniki Częstochowskiej, ponadto może pochwalić się ukończonym kursem dla menedżerów energetyki w Instytucie Petten w Holandia oraz kursem dla dyrektorów technicznych w Instytucie Energetyki i Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Północnej Dakoty w USA. Zygmunt Artwik prowadził m.in. projekt budowy elektrowni w Kozienicach, Połańcu, Pątnowie i w Turcji, ostatnimi czasy pracował jako dyrektor KPMG Advisory.

reklama

Gwoli przypomnienia - w dniu 2 października odbyło się spotkanie Rady Nadzorczej ZE PAK S.A. W jego trakcie nastąpiło odwołanie prezes Zarządu – Katarzyny Muszkat. Odwołani zostali też dwaj wiceprezesi – Anna Striżyk i Piotr Jarosz. Trzeci z wiceprezesów – Sławomir Sykucki – złożył rezygnację z pełnienia swego stanowiska. Rada Nadzorcza ZE PAK S.A. zdecydowała, że miejsce Katarzyny Muszkat zajmie Janusz Kaliszyk. Nowymi wiceprezesami Zarządu są teraz: Aneta Lato-Żuchowska, Adrian Kaźmierczak i Tomasz Zadroga.

AW
Źródło: zepak.com.pl
 

Podobne artykuły

Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie...

Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie budowy...

3 paźd.
Wideo: Miliardowa inwestycja Japońskiej firmy w...

Wideo: Miliardowa inwestycja Japońskiej firmy w...

12 wrz.
III RAJD ROWEROWY dla mieszkańców Żuk

III RAJD ROWEROWY dla mieszkańców Żuk

22-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama