piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Radny zrzekł się mandatu. Będą nowe wybory

Malanów: Radny zrzekł się mandatu. Będą nowe wybory
 

W środę 23 grudnia odbyła się sesja Rady Gminy Malanów. W trakcie obrad uchwalony został budżet na 2016 rok, złożone zostały świąteczne życzenia, pojawiła się także ważna informacja, dotycząca zmian w składzie Rady. Jeden z radnych zrezygnował ze sprawowania swego mandatu, więc wybory w jego okręgu zostaną niebawem powtórzone.

Radnym, o którym mowa, jest Zbigniew Nycek z Malanowa. – Otrzymałem pismo, drogą elektroniczną. Przeczytam je państwu. „W związku z moimi zmianami w życiu zawodowym i osobistym, muszę zrezygnować z pełnienia funkcji radnego w gminie Malanów. Na tę chwilę nie mogę aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym gminy, w związku z tym jest to nie w porządku wobec wyborców. Proszę przyjąć moją rezygnację z dniem 22 grudnia 2015 roku. Z poważaniem Zbigniew Nycek” – poinformował uczestników sesji przewodniczący Rady Gminy - Andrzej Toms, odczytując tekst rezygnacji.

reklama

O tym, kiedy w Malanowie odbędą się wybory uzupełniające, zadecyduje niebawem Komisarz Wyborczy.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Celują w seniorów i nauczycieli. Już za...

Wideo: Celują w seniorów i nauczycieli. Już za rok...

8 list.
Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie...

Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie mają...

19 paźd.
Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i...

Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i wybory...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama