piątek 19 lipca 2024

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Malanów: Korwin poprze Bukowieckiego. Spotkanie w DOMALu już dziś

Malanów: Korwin poprze Bukowieckiego. Spotkanie w DOMALu już dziś
 

Nie da się ukryć, że lokalny światek polityczno-samorządowy nie traktuje zbyt poważnie partii KORWIN, a wiele osób zaklina rzeczywistość i udaje, że nie widzi, iż w gminie Malanów mamy młodego, lokalnego lidera struktur tej partii. Piotr Bukowiecki skutecznie jednak przypomina o sobie niedowiarkom swoją kampanią wyborczą. Kampanią, w którą włączył się sam Janusz Korwin-Mikke. Spotkanie z politykiem już 18 marca w Sali Bankietowej "DOMAL".

Kampania w ramach wyborów uzupełniających do Rady Gminy Malanów to w wydaniu Piotra Bukowieckiego nie banalne roznoszenie ulotek. Bukowiecki deklarował niedawno, że chciałby doprowadzić do debaty z dwójką pozostały kandydatów – Katarzyną Grzelką i Grzegorzem Kowalskim – a później okazało się, że w ramach kampanii czeka nas na pewno inne niebagatelne wydarzenie.

reklama

Janusz Korwin-Mikke przyjął zaproszenie i przyjedzie do Malanowa, aby wesprzeć moją kampanię do Rady Gminy Malanów w wyborach uzupełniających. Spotkanie odbędzie się w dniu 18 marca br. o godz. 18.00 w Malanowie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych ideą konserwatywno-liberalną, a szczególnie zapraszam mieszkańców Malanowa z okręgu wyborczego nr 10 – informował już jakiś czas temu Piotr Bukowiecki.

Piotr Bukowiecki jest zirytowany tym, że spotkanie nie będzie mogło się odbyć w świetlicy w Malanowie, choć tak pierwotnie planowano. – Na cztery dni przed wydarzeniem, po wydrukowaniu plakatów informacyjnych i wypromowaniu informacji wśród wyborców i znajomych odwołuje się wynajęcie sali! Nie wiem jak inaczej to rozumieć, jak pewną obawę czy walkę polityczną. Jeśli ktoś myślał że powstrzyma nas to przed organizacją spotkania, to był w dużym błędzie! Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu - nie gorszym niż wcześniej! Nowe miejsce to Sala Bankietowa "DOMAL" przy stacji paliw (ul. Turecka 67) w Malanowie.

W grudniu 2015 roku Zbigniew Nycek zrezygnował ze sprawowania swego mandatu radnego, więc wybory w jego okręgu zostaną niebawem powtórzone. Wiemy już, kiedy konkretnie odbędzie się głosowanie. Mowa o pierwszej niedzieli kwietnia. Zbigniew Nycek uznał, że musi podjąć taką decyzję z powodu zmian w życiu zawodowym i osobistym. Sprawa nabrała dalszego biegu. Pojawiło się zarządzenie wojewody wielkopolskiego w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Malanów. Na kandydowanie zdecydowały się trzy wspomniane osoby.

AW

Sprostowanie, nadesłane przez dyrektor CKiS w Malanowie:

Informuję, że odmowa wynajęcia Sali Świetlicy Wiejskiej w Malanowie Panu Piotrowi Bukowieckiemu była spowodowana zmianą przez Pana Piotra ustalonego wcześniej terminu spotkania  z dnia 17.03.2016 r. na dzień 18.03.2016 r. Kolidowało to ze wcześniejszymi zobowiązaniami wobec druhów z OSP Malanów w związku z organizacją przez nich Zebrania Walnego.  Pan Piotr nie potrafił  wcześniej sprecyzować  terminu spotkania, nie podpisał też umowy najmu, pomimo wielokrotnych  próśb  z mojej strony o dokonanie tej formalności.

Stwierdzenie, że moja decyzja była decyzją polityczną jest niestosowne.

reklama

Małgorzata Przygońska

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
Podobne artykuły
Malanów: Namówią Jarzębinki do oddania...

Malanów: Namówią Jarzębinki do oddania pomieszczenia?

14-06-2018
Malanów ma nowego radnego. Radosny Augustyniak...

Malanów ma nowego radnego. Radosny Augustyniak liczy na więcej

27-04-2016
Malanów: Wybory uzupełniające zakończone....

Malanów: Wybory uzupełniające zakończone. Do Rady Gminy wejdzie...

03-04-2016
Wideo: Dyskusja z Korwinem-Mikke na spotkaniu w...

Wideo: Dyskusja z Korwinem-Mikke na spotkaniu w Malanowie

19-03-2016
Malanów: Będzie debata Bukowieckiego, Grzelki...

Malanów: Będzie debata Bukowieckiego, Grzelki i Kowalskiego? Wybory...

24-02-2016
Malanów: Piotr Bukowiecki zostanie radnym?

Malanów: Piotr Bukowiecki zostanie radnym?

22-01-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama