niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Wielkanocna Integracja w LPS

Wielkanocna Integracja w LPS
 

W sobotni wieczór 19 marca członkowie i sympatycy Lokalnego Porozumienia Samorządowego spotkali się w restauracji Biesiadna w Szadowie Pańskim.

Spotkanie rozpoczął Prezes Stowarzyszenia Władysław Karski, który przywitał koleżanki i kolegów w tym szczególnie nowe osoby, które uczestniczyły po raz pierwszy. Prezes złożył wszystkim świąteczne życzenia radości, spokoju i odrodzenia duchowego, które da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

reklama

Członkowie Stowarzyszenia w przyjaznej i serdecznej atmosferze dzielili się swoimi osiągnięciami osobisto – zawodowymi. Wiele osób zgłaszało nowe pomysły na działanie LPS, które z aprobatą zostały przyjmowane przez zebranych.

Całe spotkanie to niekończące się rozmowy miedzy ich uczestnikami. Wymiana poglądów, doświadczeń i szukanie nowych rozwiązań.

O działaniach Lokalnego Porozumienia Samorządowego będziemy na bieżąco informowali.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

13 kw.
Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i...

Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i święconki

12 kw.
Tajemnicza data Wielkanocy

Tajemnicza data Wielkanocy

11 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama