niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wielkanocna Integracja w LPS

Wielkanocna Integracja w LPS
 

W sobotni wieczór 19 marca członkowie i sympatycy Lokalnego Porozumienia Samorządowego spotkali się w restauracji Biesiadna w Szadowie Pańskim.

Spotkanie rozpoczął Prezes Stowarzyszenia Władysław Karski, który przywitał koleżanki i kolegów w tym szczególnie nowe osoby, które uczestniczyły po raz pierwszy. Prezes złożył wszystkim świąteczne życzenia radości, spokoju i odrodzenia duchowego, które da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

reklama

Członkowie Stowarzyszenia w przyjaznej i serdecznej atmosferze dzielili się swoimi osiągnięciami osobisto – zawodowymi. Wiele osób zgłaszało nowe pomysły na działanie LPS, które z aprobatą zostały przyjmowane przez zebranych.

Całe spotkanie to niekończące się rozmowy miedzy ich uczestnikami. Wymiana poglądów, doświadczeń i szukanie nowych rozwiązań.

O działaniach Lokalnego Porozumienia Samorządowego będziemy na bieżąco informowali.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Spokojny wielkanocny weekend w Turku i...

Spokojny wielkanocny weekend w Turku i powiecie....

6 kw.
Wideo: W drodze do Emaus czyli dobrski Meus -...

Wideo: W drodze do Emaus czyli dobrski Meus -...

5 kw.
Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama