sobota 24 sierpnia 2019

Bartosza, Jerzego, Maliny

reklama

Malanów: Zebrali dla WOŚP 8 926 zł. Najchętniej licytowano krzesła i parasol

Malanów: Zebrali dla WOŚP 8 926 zł. Najchętniej licytowano krzesła i parasol
 

W niedzielę 15 stycznia mieszkańcy gminy Malanów mieli szansę wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Do udziału w 25 Finale zaprosiło chętnych Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie. „Grano” skutecznie i zebrano więcej pieniędzy, niż przed rokiem.

Główna część wydarzenia odbyła się oczywiście w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie. Wcześniej trwała kwesta wolontariuszy, a w godzinach popołudniowych przyszedł czas, by w gronie rodziny i przyjaciół pojawić się na 25 Finale, obejrzeć występy lokalnych artystów, a także wziąć udział w aukcjach.

reklama

Jak zwykle nie zabrakło gadżetów WOŚP czyli kalendarzy ściennych i kieszonkowych, koszulek, kolorowanek. Ponadto można było nabyć takie rzeczy, jak pluszowe serca, płytę The Bill, płyty Mieczysława Szcześniaka z autografami. Miłośnicy sportu odłożyli pieniążki, by zdobyć koszulkę drużyny MKS Malanów z autografami, czy też piłkę od tego zespołu.

Hitem licytacji okazały się przedmioty, podarowane przez Sun Garden. Komplet krzeseł znalazł nowego właściciela, który zapłacił za niego 600 zł. Nieco mniej, bo 550 zł, zaoferowano za parasol ogrodowy tejże firmy. Tradycyjnie na Finale WOŚP pojawił się tort. Tym razem został wylicytowany za 250 zł. Za taką samą kwotę – czyli 250 zł – kupiono piłkę KS GROM Malanów z autografami.

Ostatecznie malanowski sztab WOŚP zakończył 25 Finał z kwotą 8926. To pokazuje, że mieszkańcy gminy Malanów są coraz hojniejsi, ponieważ rok temu zgromadzono 7721 zł, a dwa lata temu 6463 zł.

reklama

AW

 

Podobne artykuły

Wideo: Sprzęt z WOŚP leczy i diagnozuje...

Wideo: Sprzęt z WOŚP leczy i diagnozuje dzieciaki z...

10 st.
Wideo: 27 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Wideo: 27 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

10 st.
Wesprzyj WOŚP w Turku. Finał już 13 stycznia!

Wesprzyj WOŚP w Turku. Finał już 13 stycznia!

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama