Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Ogorzelczyn: Sobotnie dożynki z zespołem ENJOY

Ogorzelczyn: Sobotnie dożynki z zespołem ENJOY
 

Gmina Tuliszków – jako jedyny samorząd w powiecie – zdecydowała się w ubiegłym roku na organizowanie święta plonów nie w niedzielę, ale w sobotę. Ta formuła będzie kontynuowana także w tym roku. Już w sobotę 19 sierpnia w Ogorzelczynie odbędą się bowiem Gminno-Parafialne Dożynki. Wydarzenie uświetni koncert zespołu disco polo ENJOY.

Dożynki zorganizowane zostaną na placu nieopodal strażnicy OSP Ogorzelczyn. Około godz. 16:30 wszyscy zaproszeni goście obejrzą przemarsz orszaku delegacji wieńcowych. Po godz. 17:00 rozpoczną się obrzędy dożynkowe, z udziałem zespołów Wrzos i Wrzosik z Grzymiszewa. Będziemy też świadkami poświęcenia samochodu strażackiego. Około godz. 19:00 dowiemy się natomiast, kto tym razem upiekł najlepszy chleb dożynkowy, a kto przygotował najsmaczniejszy placek drożdżowy.

reklama

O godz. 19:15 na scenie pojawią się członkowie zespołu Jesień z Tuliszkowa. Nieco później, o godz. 20:00 przez publicznością wystąpi grupa ENJOY.

Gminno-Parafialne Dożynki w Ogorzelczynie zakończy wieczorna dyskoteka.

Ogorzelczyn: Sobotnie dożynki z zespołem ENJOY

Podobne artykuły

Dożynki Brudzewa w afrykańskich rytmach!...

Dożynki Brudzewa w afrykańskich rytmach! Egzotyczna...

22 sierp.
Dożynki 2022. Kroił rolnik ziemię, jako matka...

Dożynki 2022. Kroił rolnik ziemię, jako matka...

21 sierp.
Dożynki, dożynki, zakończone żniwa, każdy...

Dożynki, dożynki, zakończone żniwa, każdy rolnik w...

21 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama