wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Rodzinnie na "Różańcu do granic"

Rodzinnie na
 

W święto Matki Bożej Różańcowej 7 października AD 2017 miałem okazję wraz z bliskimi brać udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Różaniec do granic”.

Kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Karpaczu był naszym Kościołem stacyjnym. Zgodnie z programem o 11:00 Msza Święta, później adoracja Najświętszego Sakramentu i po krótkiej przerwie przewodnicy sudeccy zaprowadzili nas do naszej strefy modlitwy. Kościółek Matki Bożej Fatimskiej w Borowicach szybko się wypełnił. Wszyscy uczestnicy w naszej strefie przygranicznej byli osobami świeckimi, niemniej cztery części różańca wraz z komentarzami zostały odmówione w wielkim skupieniu. Modliliśmy się w sposób szczególny za naszą rodzinę ale też powierzaliśmy naszych przyjaciół, miejsca pracy, Ojczyznę, miasto Turek i jego mieszkańców oraz cały świat. Maryjo Królowo Polski obdarz nas pokojem.

Dariusz Jasak

reklama

 

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza...

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza Jasaka

22 lt.
Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej...

Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej Duda...

21 lt.
Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani,...

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani, Burmistrz z...

24-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama