piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Rodzinnie na "Różańcu do granic"

Rodzinnie na
 

W święto Matki Bożej Różańcowej 7 października AD 2017 miałem okazję wraz z bliskimi brać udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Różaniec do granic”.

Kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Karpaczu był naszym Kościołem stacyjnym. Zgodnie z programem o 11:00 Msza Święta, później adoracja Najświętszego Sakramentu i po krótkiej przerwie przewodnicy sudeccy zaprowadzili nas do naszej strefy modlitwy. Kościółek Matki Bożej Fatimskiej w Borowicach szybko się wypełnił. Wszyscy uczestnicy w naszej strefie przygranicznej byli osobami świeckimi, niemniej cztery części różańca wraz z komentarzami zostały odmówione w wielkim skupieniu. Modliliśmy się w sposób szczególny za naszą rodzinę ale też powierzaliśmy naszych przyjaciół, miejsca pracy, Ojczyznę, miasto Turek i jego mieszkańców oraz cały świat. Maryjo Królowo Polski obdarz nas pokojem.

Dariusz Jasak

reklama

 

Podobne artykuły

A za rogiem gra kapela

A za rogiem gra kapela

13 maj.
Radnemu nie pasuje termin sesji, bo ma urlop....

Radnemu nie pasuje termin sesji, bo ma urlop. Radni...

20 kw.
Turkowskie PiS na obchodach 8 rocznicy...

Turkowskie PiS na obchodach 8 rocznicy katastrofy...

13 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama