Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego
 

 Dzień Pracownika Socjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku to już coroczna tradycja. Obchody tego święta, 25 listopada były okazją do podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc innym ludziom.

Dyrektor Zespołu Jolanta Baran powitała serdecznie wszystkich przybyłych dyrektorów i kierowników, w osobach: Edyta Michalak–PCPR Turek, Małgorzata Modrzejewska–MOPS Turek, Marzena Rogowska-MGOPS Tuliszków, Elżbieta Pawłowska-MGOPS Dobra, Elżbieta Rogowska-GOPS Przykona, Alicja Maciejewska-GOPS Malanów, Anna Bujak-GOPS Władysławów, Jadwiga Ogińska-GOPS Turek, Barbara Zielińska-GOPS Brudzew, Małgorzata Juszkiewicz-Wydział Świadczeń Rodzinnych Turek. W imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała za oddanie i wysiłek na rzecz naszych wychowanków oraz życzyła wytrwałości w dalszej pracy i uśmiechu w codziennym życiu. Następnie głos zabrał Wicestarosta Powiatu Tureckiego Dariusz Kałużny, który słowa uznania i podziękowania za trud pracy skierował do obecnych na sali gości. Każda z Pań otrzymała z rąk Wicestarosty czerwoną różę, a od uczniów własnoręcznie wykonane kolorowe lampiony.

reklama

Uroczystość uświetniły występy artystyczne wychowanków, którzy zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu "Słowik", przenosząc widzów w świat baśni o chińskim cesarzu i ptaku ratującym życie bogatego władcy.

Na zakończenie pani Jadwiga Ogińska w imieniu wszystkich pracowników socjalnych podziękowała za zaproszenie i wspaniałe występy artystyczne oraz wręczyła uczniom czekolady. Uczniów do występów przygotowała Elżbieta Kociołek i Beata Szczesiak.

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

Bądź widoczny, noś odblaski! Policyjna akcja na...

Bądź widoczny, noś odblaski! Policyjna akcja na...

z dzisiaj
Są już pełnoprawnymi uczniami. Pierwszoklasiści...

Są już pełnoprawnymi uczniami. Pierwszoklasiści z...

3 paźd.
Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji,...

Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji, straży...

28 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama