Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Nowoczesna pracownia w Kaczkach Średnich

Nowoczesna pracownia w Kaczkach Średnich
 

Dzisiaj 11 kwietnia odbyła się konferencja z okazji uruchomienia nowej pracowni dedykowanej rolnictwu precyzyjnemu. W pracowni uczniowie Zespołu Szkól Rolniczych będą mogli zdobyć wiedzę oraz doświadczenie z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Konferencja zaczęła się od krótkiego przemówienia oraz przywitania przybyłych gości przez Krzysztofa Świerka - dyrektora Zespołu Szkól Rolniczych w Kaczkach Średnich. Kolejno głos zabrał Andrzej Sosiński, który przedstawił historię firmy Kubota która istnieje już ponad 120 lat oraz jej statystyki. Następnie dr hab. Stanisław Samborski opowiedział o szczegółach i korzyściach rolnictwa precyzyjnego takich jak uzyskiwanie większych plonów.

reklama

Po krótkiej przerwie na kawę, odbył się panel dyskusyjny, w którym uczestnicy uznali, że w związku z ciągłą koniecznością zwiększania efektywności, precyzyjne rolnictwo jest nieuniknione w branży rolniczej. Jednak najistotniejsze w całej konferencji jest to, że w Kaczkach Średnich powstała nowoczesna pracownia dedykowana rolnictwu precyzyjnemu, dzięki której uczniowie ZSR będą mogli pozyskać bezcenną wiedzę i doświadczenie, oraz fakt, że Zespół Szkół Rolniczych będzie mógł dostosować ofertę edukacyjną do wymogów współczesnego rynku.

Podobne artykuły

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000...

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000 złotych...

27 kw.
Trzecia edycja

Trzecia edycja "Menu Kulturalnego" w ZSR CKP w...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama