poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Organizują wyjazd na X Marsz Niepodległości

Organizują wyjazd na X Marsz Niepodległości - foto: marszniepodleglosci.pl
foto: marszniepodleglosci.pl 

11 listopada w Warszawie przejdzie jubileuszowy, dziesiąty Marsz Niepodległości. Wydarzenie to jest największymi obchodami najważniejszego dla Polaków święta. Tegoroczne obchody odbędą się pod hasłem „Miej w opiece naród cały”. 

Z tej okazji po raz drugi organizowany jest wspólny, autokarowy wyjazd patriotów na tę ogromną uroczystość. Podobnie jak w zeszłym roku wyjazd organizowany jest przez stowarzyszenia Teraz Turek i Turkowscy Patrioci. Zapisów na wyjazd można dokonywać SMS-owo lub poprzez kontakt na portalu Facebook u Piotra Bukowieckiego (tel. 781803124) i Michała Osajdy (tel. 697898763). Wstępnie wyjazd przewidziany jest na godzinę 9:00, natomiast powrót na godzinę 21:00.

reklama

Informacja od głównych organizatorów wydarzenia: Marsz Niepodległości to największa cykliczna manifestacja patriotyczna w Europie. Idziemy pod biało – czerwonymi barwami już 10 rok z rzędu. Z tej okazji chcemy przeżyć Święto Niepodległości jeszcze bardziej wyjątkowo. Zależy nam na tym, aby ten podniosły dzień na długo pozostał w pamięci Polaków. Święto Niepodległości chcemy przeżyć godnie, dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm i wysoki poziom bezpieczeństwa uczestników.(...) W tym roku pójdziemy pod hasłem "Miej w opiece naród cały”, które od zawsze łączyło Polaków w najtrudniejszych momentach naszej historii. Odwołujemy się do wyższych wartości w momencie, gdy zagrożone są podstawowe wartości takie jak: rodzina, wspólnota narodowa i wiara katolicka.(...) Chcemy podkreślić, że nasza tożsamość narodowa jest nierozłączna z wiarą katolicką.

materiał prasowy

Organizują wyjazd na X Marsz Niepodległości

Podobne artykuły

Świetna zabawa podczas zimowisk w Białym Dunajcu.

Świetna zabawa podczas zimowisk w Białym Dunajcu.

4 lt.
Władysławów:

Władysławów: "Koniczynka" zaprasza na wycieczkę do...

30-05-2018
Wyjazd z Turku na

Wyjazd z Turku na "Różaniec Do Granic"

19-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama