czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Świetna zabawa podczas zimowisk w Białym Dunajcu.

Świetna zabawa podczas zimowisk w Białym Dunajcu. - foto: MOPS Turek
foto: MOPS Turek 

Podobnie jak w poprzednich latach Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, a konkretnie dział Ośrodek Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień zorganizował zimowiska dla dzieci. Nie zabrakło na nich atrakcji takich jak zwiedzanie czy różne zabawy.

Tegoroczna edycja zimowisk odbyła się od 25 stycznia do 1 lutego i wzięło w niej udział 40 dzieci ze szkół podstawowych w Turku. Dzieci wraz z opiekunami wybrali się do Białego Dunajca. Atrakcji nie brakowało. Podczas wyjazdu dzieci miały okazję zwiedzić Biały Dunajec i Zakopane. Zobaczyły konkurs pucharu świata skoków narciarskich na Wielkiej Krokwi. Nie zabrakło również spaceru Krupówkami oraz przejazdu kolejką górską na Gubałówkę.

reklama

Uczestnicy zimowisk zawitali również w kinie Giewont na seansie filmowym „Doktor Dolittle” oraz na Termach w Białej Tatrzańskiej. Podczas wyjazdu uczestnicy nie mogli narzekać na brak śniegu, spędzali dużo czasu na świeżym powietrzu zjeżdżając na jabłuszkach oraz bawiąc się na śniegu. Dzieci gościły w pokojach gościnnych „U Władka”. Poza noclegiem gospodarz zapewnił również pyszne jedzenie. W trakcie wyjazdu zorganizowane zostały również zabawy sportowe i dyskoteki.

Podobne artykuły

MOPS organizuje zbiórkę żywności

MOPS organizuje zbiórkę żywności

31 mrz.
Wolontariusze z Turku przekazali seniorom maseczki

Wolontariusze z Turku przekazali seniorom maseczki

30 mrz.
MOPS w Turku oferuje pomoc dla osób starszych i...

MOPS w Turku oferuje pomoc dla osób starszych i...

27 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama