piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Wyjazd z Turku na "Różaniec Do Granic"

Wyjazd z Turku na
materiały organizatora / rozaniecdogranic.pl 

Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.

Wyjazd do Działoszynia k. Bogatyni odbędzie się 7 paździrnika, o godz. 3:45, spod plebanii parafii NSPJ w Turku. Powrót ok godz. 22:00. Koszt wyjazdu to 70 zł. Zaliczkę w wysokości 50 zł wpłaca się przy zapisie. Kontakt do organizatora: tel.783-724-350.

reklama

Jak informują organizatorzy wydarzenia, Różaniec Do Granic to także modlitwa do "granic możliwości". Jest zaproszeniem Polaków do zejścia z kanap, porzucenia wygodnego życia przed telewizorem czy komputerem, wzięcia modlitewnej broni i podjęcia duchowej walki o ratunek dla świata. Jest to zaproszenie do wyjścia na granice Polski, granice własnych słabości, granice bezpiecznego świata, może nawet granice lęku...

Podobne artykuły

 Biegiem na odpust Najświętszej Maryi Panny...

Biegiem na odpust Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

5 lip.
Władysławów:

Władysławów: "Koniczynka" zaprasza na wycieczkę do...

30 maj.
Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

22-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama