czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP

Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Stało się już małą tradycją, że początek ferii to wyjazd mieszkańców Wyszyny do stolicy. W roku ubiegłym udało się zwiedzić sejm i senat. W tym roku główną atrakcją było zwiedzanie Telewizji Polskiej.

W poniedziałek, tj. 27 stycznia 2020 r., o godzinie 7:30 spod Szkoły Podstawowej w Wyszynie wyruszyła w drogę 50-osobowa grupa. Równo o godzinie 11.30 rozpoczęliśmy zwiedzanie telewizji. Przez prawie 2 godziny poznaliśmy przeróżne zakątki i tajniki nagrywania programów telewizyjnych. Zwiedzaliśmy studio: ,,Pytanie Na Śniadanie”, ,,Programu 997” i wielu innych. Mogliśmy spotkać twarze, które na co dzień oglądamy na ”szklanym ekranie”, m.in. Panią Elżbietę Jaworowicz, która niezbyt chętnie bez makijażu chciała pozować do zdjęć  Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Rynku Stare Miasto. Przed godziną 20:00 wróciliśmy do Wyszyny.

reklama

Organizatorami wyjazdu był Radny Bartłomiej Wiśniewski wraz z prezesem Baszty Wyszyna Sławomirem Kopczykiem i druhami OSP Wyszyna.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie

100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie

7 maj.
Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

18-08-2019
Łukasz Wardeński finalistą Ogólnopolskiego...

Łukasz Wardeński finalistą Ogólnopolskiego Konkursu...

02-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama