czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Ogólnopolski Dzień Sołtysa w gminie Tuliszków

Ogólnopolski Dzień Sołtysa w gminie Tuliszków - fot: UG Tuliszków
fot: UG Tuliszków 

W dniu 11 marca w świetlicy wiejskiej w Sarbicku odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. 

Sołtysi z terenu Gminy i Miasta Tuliszków wzięli udział w szkoleniu, którego tematem były zagadnienia związane z funduszem sołeckim, rolą sołtysa jako przedstawiciela lokalnej społeczności  i funkcją rady sołeckiej. Szkolenie przeprowadził doktor Bartosz Mendyk z Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu. 

reklama

Burmistrz Krzysztof Roman podziękował Sołtysom i Członkom Rad Sołeckich oraz Przewodniczącej Rady Samorządu Mieszkańców Miasta Tuliszkowa i członkom Rady za zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W spotkaniu uczestniczyli również: Skarbnik Gminy i Miasta Tuliszków- Pani Anna Nawrocka, Sekretarz Gminy i Miasta Tuliszków - Pani Beata Mikołajczyk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Tuliszkowie Pan Andrzej Janczewski.

źródło: UG Tuliszków

Podobne artykuły

"Wie chłop ze wsi i wie chłop z miasta, że baby górą...

3 mrz.
Tuliszków. Pożar domu w Sarbicku

Tuliszków. Pożar domu w Sarbicku

28-02-2019
Dotacje dla Potworowa, Żdżar, Polichna i 7...

Dotacje dla Potworowa, Żdżar, Polichna i 7 innych...

05-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama