Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Nieodpłatna pomoc prawna dostępna telefonicznie i mailowo

Nieodpłatna pomoc prawna dostępna telefonicznie i mailowo - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

Ważna informacja dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego - od 1 kwietnia można uzyskać pomoc poprzez środki porozumiewania się na odległość.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości w związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem zasadne jest zawieszenie osobistych porad prawnych. Możliwe jest jednak uzyskanie pomocy telefonicznie lub mailowo.

reklama

Chętni do uzyskania pomocy w ramach nieodpłatnych porad prawnych mogą skontaktować się na numer 63 222 33 03. Pod tym numerem będzie można uzyskać informację o numerze telefonu do właściwego radcy prawnego lub adwokata. Numery czynne są w godzinach urzędowania danego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Skontaktować się można również mailowo pod adresem: npp@powiat.turek.pl.

Zgłosić potrzebę porady na odległość można poprzez wypełnienie wniosku, dostępnego na stronie http://www.bip.powiat.turek.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna.

Źródło: Powiat Turecki

Nieodpłatna pomoc prawna dostępna telefonicznie i mailowo - źródło: Powiat Turecki

Podobne artykuły

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w...

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w zakupie...

22 maj.
I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w...

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama