poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie - źródło: Gmina Dobra Wielkopolska
źródło: Gmina Dobra Wielkopolska 

23 kwietnia Burmistrz Dobrej, Tadeusz Gebler wraz z przedstawicielami samorządu gminnego i miasta w obliczu tej niełatwej sytuacji przekazał na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie maseczki ochronne oraz środki dezynfekujące.

Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie znajduje się w trudnym położeniu. Mieszkańcy oraz pracownicy DPS należą do grupy osób szczególnie narażonych w czasie pandemii koronawirusa. W związku z tym przedstawiciele samorządu Gminy Dobra  oraz Rady Miejskiej postanowili przyczynić się do podwyższenia ich poziomu bezpieczeństwa na ten wyjątkowy czas.

reklama

Burmistrz Dobrej, Tadeusz Gebler w imieniu samorządu Gminy Dobra oraz Rady Miejskiej wraz z  Zastępcą, Przemysławem Tomczakiem, Przewodniczącym Rady, Tomaszem Gilem oraz Radnym, Sebastianem Gwizdalskim (jednocześnie pracownikiem DPS) przekazał na rzecz skęczniewskiego domu pomocy środki podstawowej ochrony osobistej w postaci 1200 szt. maseczek ochronnych oraz 30 litrów płynu dezynfekcyjnego.

Przy deklaracji dalszego wsparcia i współpracy przekazane zostały również słodycze dla mieszkańców DPS, którym przedstawiciele gminy i miasta Dobrej życzyli wytrwałości, zdrowia i rychłego powrotu do codzienności.

Źródło: Gmina Dobra Wielkopolska

Podobne artykuły

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry...

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego...

18 wrz.
Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych...

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych osiem...

16 wrz.
Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama