Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

poniedziałek 01 czerwca 2020

Gracji, Jakuba, Konrada

reklama

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie

Pomoc od samorządu Gminy Dobra dla DPS w Skęczniewie - źródło: Gmina Dobra Wielkopolska
źródło: Gmina Dobra Wielkopolska 

23 kwietnia Burmistrz Dobrej, Tadeusz Gebler wraz z przedstawicielami samorządu gminnego i miasta w obliczu tej niełatwej sytuacji przekazał na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie maseczki ochronne oraz środki dezynfekujące.

Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie znajduje się w trudnym położeniu. Mieszkańcy oraz pracownicy DPS należą do grupy osób szczególnie narażonych w czasie pandemii koronawirusa. W związku z tym przedstawiciele samorządu Gminy Dobra  oraz Rady Miejskiej postanowili przyczynić się do podwyższenia ich poziomu bezpieczeństwa na ten wyjątkowy czas.

reklama

Burmistrz Dobrej, Tadeusz Gebler w imieniu samorządu Gminy Dobra oraz Rady Miejskiej wraz z  Zastępcą, Przemysławem Tomczakiem, Przewodniczącym Rady, Tomaszem Gilem oraz Radnym, Sebastianem Gwizdalskim (jednocześnie pracownikiem DPS) przekazał na rzecz skęczniewskiego domu pomocy środki podstawowej ochrony osobistej w postaci 1200 szt. maseczek ochronnych oraz 30 litrów płynu dezynfekcyjnego.

Przy deklaracji dalszego wsparcia i współpracy przekazane zostały również słodycze dla mieszkańców DPS, którym przedstawiciele gminy i miasta Dobrej życzyli wytrwałości, zdrowia i rychłego powrotu do codzienności.

Źródło: Gmina Dobra Wielkopolska

Podobne artykuły

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.

z dzisiaj
Turkowska biblioteka ponownie otwarta

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

28 maj.
Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte...

Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i...

27 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama