piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Grabieniec wesprze wolontariuszkę. Kolejna zbiórka krwi dla Agaty Pilarskiej

Grabieniec wesprze wolontariuszkę. Kolejna zbiórka krwi dla Agaty Pilarskiej
 

Już w piątek, 23 października, odbędzie się zbiórka krwi dla Agaty Pilarskiej. Tym razem organizacji szlachetnej akcji podjęli się mieszkańcy Grabieńca. Zapraszamy do Świetlicy Wiejskiej między godziną 9.00 a 12.00.

U Agaty zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Wolontariuszka, by wyzdrowieć, musi przejść wiele ciężkich zabiegów, w tym chemioterapii i przetaczania krwi.. Każda oddana na dane wolontariuszki krew, niezależnie od grupy, przejdzie na jej konto. Dzięki temu będzie możliwa ciągłość leczenia 17-latki.

reklama

Zachęcamy do udziału w zbiórce krew dla Agaty Pilarskiej, która odbędzie się w piątek 23 października, w Świetlicy Wiejskiej, w miejscowości Grabieniec 37. Lekarze oraz pielęgniarki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu będą pobierać cenny lek od godziny 9.00 do 12.00.

Poszukiwany jest również szpik dla wolontariuszki. Informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 727 918 859.

Grabieniec wesprze wolontariuszkę. Kolejna zbiórka krwi dla Agaty Pilarskiej

Podobne artykuły

Oddali 30 litrów krwi w zbiórce z Klubem SHDK...

Oddali 30 litrów krwi w zbiórce z Klubem SHDK RP...

2 czerw.
Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór...

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi z...

30 maj.
Wielka akcja poboru krwi z SHDK Górnik. I Ty...

Wielka akcja poboru krwi z SHDK Górnik. I Ty zostań...

30 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama