wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

13°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece

Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece
 

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie pozyskało dotację ze środków finansowych Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

Ze środków został zakupiony dostęp do internetowej biblioteki ebookpoint BIBLIO. Jest to oparta na nowoczesnej technologii, platforma gromadząca najnowszą literaturę: beletrystyczną, faktu, podróżniczą i przewodnik oraz specjalistyczną z wielu dziedzin.

reklama

Czytelnicy chcący skorzystać z serwisu po skontaktowaniu się z naszą biblioteką otrzymają darmowy kod który umożliwi im miesięczny nielimitowany dostęp do serwisu. Czytelnik zyska nieograniczony dostęp do publikacji e-biblioteki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca oraz na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. W zasobach e-biblioteki znajduje się ponad 32800 ebooków, 3250 audiobooków oraz 243 kursy video. Korzystanie z biblioteki internetowej jest świetnym rozwiązaniem na czas pandemii i nie tylko. E-biblioteka nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, jest obsługiwana w języku polskim, kompatybilna z wszystkimi przeglądarkami internetowymi, prosta w obsłudze.

źródło: UG Malanów/Anna Sobczak

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

27 wrz.
Książka - portal do nowego świata. Stała...

Książka - portal do nowego świata. Stała popularność...

17 sierp.
Krasnal Hałabała uczy dzieci kochać książki i...

Krasnal Hałabała uczy dzieci kochać książki i...

1 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama