poniedziałek 19 kwietnia 2021

Alfa, Leonii, Tytusa

10°C rozproszone chmury Pogoda na kolejne dni »
reklama

Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece

Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece
 

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie pozyskało dotację ze środków finansowych Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

Ze środków został zakupiony dostęp do internetowej biblioteki ebookpoint BIBLIO. Jest to oparta na nowoczesnej technologii, platforma gromadząca najnowszą literaturę: beletrystyczną, faktu, podróżniczą i przewodnik oraz specjalistyczną z wielu dziedzin.

reklama

Czytelnicy chcący skorzystać z serwisu po skontaktowaniu się z naszą biblioteką otrzymają darmowy kod który umożliwi im miesięczny nielimitowany dostęp do serwisu. Czytelnik zyska nieograniczony dostęp do publikacji e-biblioteki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca oraz na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. W zasobach e-biblioteki znajduje się ponad 32800 ebooków, 3250 audiobooków oraz 243 kursy video. Korzystanie z biblioteki internetowej jest świetnym rozwiązaniem na czas pandemii i nie tylko. E-biblioteka nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, jest obsługiwana w języku polskim, kompatybilna z wszystkimi przeglądarkami internetowymi, prosta w obsłudze.

źródło: UG Malanów/Anna Sobczak

Podobne artykuły

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w nowej...

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w nowej odsłonie

19 mrz.
W turkowskiej bibliotece nauczysz się...

W turkowskiej bibliotece nauczysz się programowania

22 lt.
Nie wstydź się swojej miłości. Walentynki ze...

Nie wstydź się swojej miłości. Walentynki ze...

9 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama