piątek 05 marca 2021

Aurory, Fryderyka, Oliwii

0°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

1% dla lokalnie: Hubert potrzebuje wsparcia w dalszym leczeniu

1% dla lokalnie: Hubert potrzebuje wsparcia w dalszym leczeniu
 

Nasz synek Hubert w tym roku skończy 8 lat. Od urodzenia choruje na bliżej nieznaną medycynie chorobę prawdopodobnie o podłożu genetycznym. Jedyne co się do tej pory udało ustalić lekarzom to to że Hubert cierpi na upośledzenie umysłowe znacznego stopnia, padaczkę typu nocnego, spektrum autyzmu, encefalopatię nieokreśloną, cechy dysmorfii.

W trakcie tych 8 lat nasz synek przeszedł szereg specjalistycznych badań neurologicznych (4x rezonans magnetyczny, 3x EEG głowy,), genetycznych (wszystkie możliwe łącznie z WES) i metabolicznych (pobierany płyn mózgowo – rdzeniowy, szereg badań z krwi). Jest pod stałą opieką poradni psychologiczno – pedagogicznej, neurologicznej, metabolicznej, genetycznej. Musi być również intensywnie rehabilitowany. Niestety koszty wizyt u specjalistów, badań i rehabilitacji znacznie przewyższają nasze finansowe możliwości. Dlatego zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Huberta. Z góry DZIĘKUJEMY!

reklama

Justyna i Krzysztof Frankowscy
Wszelkie informacje jak to zrobić znajdują się na poniższej ulotce.

1% dla lokalnie: Hubert potrzebuje wsparcia w dalszym leczeniu

Podobne artykuły

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

19 lt.
1% dla lokalnie: Łukasz liczy na wsparcie w...

1% dla lokalnie: Łukasz liczy na wsparcie w dalszej...

12 lt.
1% dla lokalnie: Maciej Pawłowski potrzebuje...

1% dla lokalnie: Maciej Pawłowski potrzebuje Naszego...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama