sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

17°C lekkie zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Akcja szczepień w DPS Skęczniew doceniona przez Starostę Tureckiego

Akcja szczepień w DPS Skęczniew doceniona przez Starostę Tureckiego
 

Priorytetem w pracy każdego lekarza jest dobro chorego w myśl zasady „salus aegroti suprema lex esto” (Dobro chorego najwyższym prawem).  Służenie życiu i zdrowiu ludzkiemu w czasie pandemii, niejednokrotnie związane jest z narażeniem zdrowia, a nawet życia przedstawicieli służb medycznych.

W dowód uznania dla Pani doktor Krystyny Szkudlarek-Graczyk oraz całego pomocniczego personelu  medycznego, Starosta Turecki Dariusz Kałużny przekazał na ręce Pani doktor serdeczne podziękowania za okazywaną życzliwość oraz troskę o zdrowie i życie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie w trudnym czasie pandemii, a w szczególności za sprawne przeprowadzenie wszystkich szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 wśród personelu i podopiecznych placówki dla skuteczniejszej ochrony przed koronawirsem. 

reklama

Podczas spotkania, do którego doszło 24 lutego br.,  Starosta stwierdził:  „ ...jesteśmy przekonani, że Pani codzienny trud ukierunkowany na ochronę zdrowia oraz życia mieszkańców DPS, nie tylko spotyka się z okazywaniem przez nich wyrazów wdzięczności i uśmiechem na twarzach pensjonariuszy,  ale również z wielkim szacunkiem ze strony władz Samorządu Powiatu Tureckiego”.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Akcja szczepień w DPS Skęczniew doceniona przez Starostę Tureckiego

Podobne artykuły

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w...

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w Obrzębinie

29 lip.
Rządowe wsparcie finansowe dla DPS Skęczniew

Rządowe wsparcie finansowe dla DPS Skęczniew

28 lip.
Trzy dni szczepień bez konieczności...

Trzy dni szczepień bez konieczności rejestracji....

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama