piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Aktywna turystyka z nutą tradycji regionalnych. Dołącz do grona "Rodziny Swojaków".

Aktywna turystyka z nutą tradycji regionalnych. Dołącz do grona
 

Lokalna Grupa Działania Turkowska Unia Rozwoju znana głównie z kultywowania lokalnych tradycji i aktywizacji terenów wiejskich uruchmia program, który może zainteresować osoby ceniące sobie wypoczynek na łonie natury. Program „Rodzina Swojaki” to oferta skierowana do miłośników aktywnej turystyki na terenach gmin powiatu tureckiego oraz gminy Goszczanów na których od wielu lat aktywnie działa LGD TUR.

Przynależność do grona „Rodziny Swojaków” to szansa na upusty i rabaty oferowane przez lokalne firmy związane z agroturystyką, usługami i produktami regionalnymi oraz bieżące informacje dotyczące nowych atrakcji, imprez oraz wydarzeń, odbywających się na wspomnianym obszarze. Każdy nowy członek „Rodziny Swojaki” otrzymuje kartę z kodem kreskowym, której posiadacz ma możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty turystycznej i edukacyjnej, współpracujących z LGD TUR w ramach programu podmiotów gospodarczych lub zakupienia z rabatem prac rękodzielników i wyrobów wytwórców lokalnych.

reklama

Dla zainteresowanych 1000 osób oprócz kart na urządzenia mobilne przewidziano dodatkowo karty w wersji drukowanej. Aby założyć kartę i dołączyć do grona „Rodziny Swojaków” wystarczy zarejestrować się na portalu poświęconemu lokalnej turystyce i tradycji czyli „Swojskie Klimaty”. (https://swojskieklimaty.org.pl/)

Oprócz rejestracji we wspomnianym programie w zasobach portalu „Swojskie Klimaty” znajdziemy najważniejsze atrakcje obszaru działania Stowarzyszenia Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R., tj. dziewięciu gmin Brudzew, Dobra, Goszczanów, Kawęczyn, Kościelec, Malanów, Przykona, Turek, Władysławów.

- Pokazujemy Wam najciekawsze i najpiękniejsze zabytki regionu i miejsca szczególnie atrakcyjne przyrodniczo, które możecie podziwiać na przygotowanych specjalnie dla Was szlakach turystycznych, a ceniącym sobie aktywną turystykę i rozrywkę, przedstawiamy ofertę firm działających w branży turystycznej oraz firm oferujących inspirujące warsztaty o różnej tematyce dla grup zorganizowanych - informują twórcy.

Integralną częścią każdego portalu  poświęconego turystyce jest także baza gastronomiczna i noclegowa, także i portal „Swojskie Klimaty” ją prezentuje, pokazując miejsca sprawdzone i nierzadko znajdujące się na trasie prezentowanych szlaków turystycznych w powiecie tureckim i nie tylko.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz...

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz zaczarowała...

30 lip.
Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

26 lip.

"Rodzina Swojaki" czyli atrakcyjne rabaty u...

26 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama